Футбольне дербі у Львові. “Рух” із мінімальним рахунком переміг “Львів” – Суспільне

У 6-му турі Української Прем’єр-ліги зустрілися дві команди зі Львова. У цьому дербі “Рух” із мінімальним рахунком переміг футбольний клуб “Львів”. Матч на “Арені Львів” завершився із рахунком 1:0.

Перший тайм у грі минув без забитих голів. А вже на 66-й хвилині автоголом відзначився гравець “Львова” Ренан. Цей гол був вирішальним у грі.

Останні хвилини матчу “Рух” догравав у меншості. Вже під час додаткового часу вилучення отримав Карабін.

За кілька днів до цієї гри ФК “Львів” залишився без тренера. Посаду залишив Анатолій Безсмертний. Це вже друга зміна тренера у клубі у 2021 році.

Після цієї гри “Рух” на 10-му місці у турнірній таблиці, а “Львів” на 15-му.

Що далі

• У 7-му турі УПЛ “Рух” вдома зіграє із “Зорею”.
  • “Львів” свій наступний матч в УПЛ проведе на виїзді. Львів’яни зіграють із рівненським “Вересом”.

Source: news.google.com