Донбас зробив камбек, але програв в овертаймі матчу Ліги чемпіонів – Спорт.ua

11 вересня Донбас на виїзді провів четвертий матч у групі Ліги чемпіонів, а суперником був данський Рунгстед, який в Україні виграв по буллітам.

Не встиг розпочатися матч, а українська команда вже поступалася в рахунку, пропустивши на першій хвилині. У стартовому періоді, маючи певну перевагу, Донбас свої шанси не реалізував.

А вже у другому пропустив ще раз в меншості. Правда, до сирени Донбас встиг використати свою більшість – 2:1. Третій період почався з пропущеного гола. Суперник встиг реалізувати більшість.

Здавалося, що Донбас може після такого розгубитися, однак гості, навпаки, понеслися в атаку і швидко відіграли дві шайби! Буквально за дві хвилини Пересунько і Жулдіков зрівняли результат. Данці трохи загубилися, але вистояли і справа дійшла до овертайму.

У додатковий час українська команда знову пропустила швидко. Вже на першій хвилині Рунгстед реалізував свій шанс і взяв додатковий пункт.

Донбас залишається на другій позиції за два тури до кінця.

В іншому матчі групи Клагенфурт розібрався з Руаном і практично забезпечив собі вихід в плей-оф.

Ліга чемпіонів. Група G

Рунгстед – Донбас 4:3 (в овертаймі) (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)

Шайби: 00:56 Б’єррум (Розенталь, Мюллер) – 1:0, 29:17 Пісон (Андерсон, Йенсен) – 2:0, 33:10 Медведєв – 2:1, 41:06 Дейлі (Розенталь, Густафссон) – 3:1, 44:09 Пересунько (Морозов, Бірюков) – 3:2, 46:13 Жулдіков (Сігарев) – 3:3, в овертаймі 01:00 Густафссон – 4:3

Воротарі: Грубак – Макаров