Бойко пояснив, чому Україні не дали провести заміни в матчі з Англією

Український арбітр не став критикувати німецького колегу за це рішення.

Український арбітр ФІФА Сергій Бойко відреагував на рішення Фелікса Бріха не додавати компенсованого часу до другого тайму матчу Євро-2020 Україна – Англія (0:4).

Тренерський штаб “синьо-жовтих” готувався випустити на поле трьох гравців (Георгія Судакова, Олександра Тимчика і Артема Довбика), але суддя не дозволив цього зробити і дав фінальний свисток.

“Є чітке правило щодо тривалості матчу. Там зазначено, що матч складається з двох рівних таймів – по 45 хвилин. Сказано також і про компенсований час, але ми бачимо рахунок. В останні п’ять хвилин гравці просто тримали м’яч і самі вже погодилися з результатом.

Заміни збірної України були підготовлені вже на 86-й хвилині. Весь цей час було тримання м’яча однієї і другої команд. Одна-дві компенсовані хвилини ні на що не впливали. Арбітр дав відіграти 90 хвилин по духу гри, відношенню гравців, які просто “катали” м’яч останні дві хвилини. Він закінчив відповідно до правил гри-два по 45″, – заявив Бойко в ефірі ТК Футбол 1/2/3.

Нагадаємо, збірна України вперше зазнала розгромної поразки на Євро.

Дивитися відео голів і огляд матчу Україна-Англія.

Source: korrespondent.net