Баварія – Динамо – 5:0 – відео голів і огляд матчу — Футбол 24 – Футбол 24

Матч, як і онлайн-трансляція Баварія – Динамо на “Футбол 24”, стартував о 22:00 за Києвом. Поєдинок приймала Альянц Арена в Мюнхені. Баварія після першого туру очолювала групу E, розгромивши на виїзді Барселону в стартовому матчі (3:0). Динамо та Бенфіка після нульової нічиєї в Києві мали по одному пункту. У паралельному поєдинку зустрічалися Бенфіка і Барселона.

Динамо без варіантів програло Баварії в Лізі чемпіонів – розгром від зірок світового класу та мікроскопічний позитив

Кияни не протрималися навіть 15-ти хвилин. Сергій Сидорчук зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Роберт Лєвандовскі спокійно реалізував 11-метровий. На 27-й хвилині поляк оформив дубль. Після помилки Андрієвського Мюллєр вивів Роберта віч-на-віч із Бущаном, а Лєвандовскі такі нагоди зазвичай не марнує. Удар у ближній кут – 2:0.

У другому таймі підопічні Нагельсманна довели рахунок до розгромного. Серж Гнабрі завершив блискавичну контратаку мюнхенців влучним ударом під поперечину воріт Бущана.

Не йде гра? Із Żubrówka завжди йде гра! Міксуй коктейлі з легендарною Żubrówka та насолоджуйся переглядом топових матчів! Żubrówka – відкрий легенду! Дізнатись більше про Żubrówka та коктейлі тут.

Справжній шедевр створив Лерой Сане. Вінгер з лівого флангу, можливо, навішував, але м’яч влетів у ворота Динамо. Бущан не був готовий до такої траєкторії. На цьому Баварія не зупинилася. Шупо-Мотінг, який провів на полі лише 10 хвилин, ударом головою забив 5-й гол у ворота бідолашних “біло-синіх”. 5:0.

Source: news.google.com