Стрибунка Килипко із повторенням результату Олімпіади – друга на одному із заключних стартів сезону – Суспільне Новини

Українка ще з двома спортсменками взяли висоту 4.50 метри, але у Килипко – менша кількість спроб.

Українська стрибунка із жердиною Марина Килипко посіла друге місце на останньому для себе легкоатлетичному старті сезоні, що відбувся у швейцарській Белінцоні.

Килипко була однією з двох українок, що змагалися у Белінцоні. Ще одна – бігунка Вікторія Ткачук – стала третьою на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

Змагання у Белінцоні стали для українки третіми у вересні. Перед ними Килипко посіла третє місце на турнірі у німецькому Карлсруе та стала четвертою в австрійському Іннсбруку.

У фіналі стрибків із жердиною у Белінцоні виступили чимало спортсменок, які змагалися із Килипко на Олімпіаді-2020. Зокрема, гречанка Катеріна Стефаніді, яка зупинилася у кроці від подіуму в Токіо і є олімпійською чемпіонкою Ріо-2016, а також словенка Тіна Шутей, білоруска Іріна Жук.

Килипко розпочала виступ однією з останніх – з висоти 4.35 метра. Її українка подолала з першої спроби.

З першої спроби підкорилася для Килипко висота 4.50 метра – так само, як і на Олімпійських Іграх. Катеріні Стефаніді знадобилося дві спроба, а ось Ірина Жук після використаної другої спроби на висоті 4.35 метри, 4.50 м взяла одразу ж.

Однак, так само, як і у Токіо, подолати вищу планку Килипко не змогла. Українка не взяла планку 4.60 метра, як і Стефаніді. А от Шутей змогла взяти цю висоту, тоді як Жук після невдалої спроби перенесла на 4.70 м.

На висоті 4.70 м Жук знялася (її результат – 4.50 м), а от Шутей з третьої спроби підкорила планку і здобула перемогу.

• Стрибки із жердиною. Continental Tour. Белінцона
  1. Тіна Шутей (Словенія) – 4.70 м
  2. Марина Килипко (Україна) – 4.50 м
  3. Іріна Жук (Білорусь) – 4.50 м
  4. Катеріна Стефаніді (Греція) – 4.50 м

Це четвертий подіум Килипко на міжнародних стартах у 2021 році на відкритому повітрі. Перед змаганнями у Белінцоні українка фінішувала другою на турнірах у Чехії та Німеччині та стала третьою у Карслруе.

Що відомо

• Найкращий результат Килипко у 2021 році – 4.70 метр. З цим результатом вона перемогла на чемпіонаті України і встановила новий рекорд України.
  • Килипко у Токіо змагалася на других для себе Олімпійських Іграх і уперше пройшла у фінал. Там вона стала п’ятою.

• Крім змагань у Белінцоні, останній старт у сезоні (в Загребі) також провела бігунка Анна Рижикова. Вона стала другою у забігу на 400 метрів з бар’єрами.
  • У суботу, 18 вересня, Килипко виступить на легкоатлетичному турнірі в Тулузі.

Source: news.google.com