Роберт Левандовські побив історичний рекорд за голами у чемпіонаті Німеччині: відео – Суспільне

Польський нападник забив у 13-му поспіль домашньому матчі.

Форвард “Баварії” Роберт Левандовські побив рекорд чемпіонату Німеччини за гольовою серією у домашніх поєдинках. Відбулося це за підсумками останнього матчу мюнхенців у Бундеслізі.

У суботу, 18 вересня, “Баварія” у Мюнхені приймала “Бохум”. Чемпіони Німеччини завдали розгромної поразки суперникам з рахунком 7:0.

Левандовські у матчі проти “Бохума” відіграв 68 хвилин. За сім хвилин перед тим, як піти на заміну, польський нападник забив гол, який став історичним.

Відео рекордного голу Левандовські

Який саме рекорд підкорився Левандовські?

Забивши “Бохуму”, Левандовські продовжив гольову серію у домашніх матчах чемпіонату Німеччини до 13 матчів. І перевершив досягнення легендарних форвардів Герда Мюллера та Юппа Хайнкеса, які відзначалися 12 поєдинків поспіль.

Гольова серія Левандовські розпочалася у матчі проти “Вольфсбурга” ще у середині грудня 2020 року. З того часу він у 13 поєдинках забив 24 голи.

У чемпіонаті Німеччини результативна серія Левандовські налічує 15 поєдинків. Востаннє поляк не забивав ще у лютому 2020-го – у грі проти “Армінії”.

Загалом Левандовські відзначався у всіх турнірах на старті сезону за участі “Баварії”. За цей час він зіграв сім поєдинків, у яких забив 11 голів.

Це не перший рекорд, який підкорився Левандовські. Наприкінці травня польський нападник побив рекорд Герда Мюллера за кількістю голів за один сезон у чемпіонаті Німеччини.

Усі рекорди Левандовські у Бундеслізі

• Рекордсмен за кількістю голів в одному сезоні – 41
  • Автор найшвидшого хет-трику (4 хвилини), покеру (7 хвилин) та пента-трику (9 хвилин) в історії Бундесліги.
  • Найрезультативніший іноземний футболіст в історії Бундесліги – 406 голів.
  • Перший футболіст, який забив у 13 поспіль домашніх матчах.

Що відомо

• Роберт Левандовські виступає у Німеччині з 2010 року: до 2014-го він був гравцем “Боруссії” (Дортмунд), після чого перейшов у “Баварію”.
  • Левандовські дев’ять разів ставав чемпіоном Німеччини (двічі – у складі дортмундської “Боруссії”).
  • У 2020 році ФІФА визнала Роберта Левандовські найкращим гравцем світу. Але Золотий м’яч він не отримав – France Football відмовився у 2020-му нагороджувати найкращих футболістів через пандемію коронавірусу.
  • “Баварія” – суперник “Динамо” у групі Ліги чемпіонів. 29 вересня мюнхенці приймуть киян вдома на “Альянц-Арені”.

Source: news.google.com