Лєвандовскі за тайм влаштував шоу і перевершив Клозе – відеоогляд матчу Сан-Маріно – Польща – 1:7 — Футбол 24 – Футбол 24

Група І

Сан-Маріно – Польща – 1:7

Голи: Нанні, 48 – Лєвандовскі, 5, 21, Свідерскі, 16, Лінетті, 44, Букса, 67, 90+2, 90+4

Польща без особливих проблем розібралася з головним аутсайдером групи і зберегла за собою другу сходинку в таблиці.

ЧС-2022, відбір: Німеччина принизила Вірменію, Польща забила 7 голів Сан-Маріно, феєрія Лінгарда

Слід відзначити Роберта Лєвандовскі, який відіграв лише перший тайм, оформив дубль та поступився місцем Адаму Буксі, який записав у свій актив хет-трик. Щодо Лєвандовскі, то він вийшов на четверте місце у списку найкращих бомбардирів європейських збірних – 72 голи.

Поляк випередив Мірослава Клозе, у якого 71 забитий м’яч за Німеччину. Третє і друге місця посідають два угорці: Шандор Кочіш (75) і Ференц Пушкаш (84). Лідером з великим відривом залишається португалець Кріштіану Роналду (111).

Source: news.google.com