І без Мудрика впоралися. Астон Вілла – Челсі 1:3. Відео голів та огляд матчу

7 лютого відбулося перегравання (єдина стадія турніру, де можливий такий формат) матчу 1/16 фіналу Кубка Англії між “Астон Віллою” та “Челсі”. Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь гостей.

Вже у першому таймі лондонці забили два голи – відзначилися Галлахер та Джексон. До непристойного рахунок довів на 54-й хвилині Енцо Фернандес. Господарі поля, в свою чергу, включилися лише після 70-ї хвилині, але спромоглися лише на гол престижу у компенсований час.

Український вінгер “синіх” Михайло Мудрик провів весь поєдинок на лаві запасних.

Кубок Англії, 1/16 фіналу (перегравання)
Стадіон: “Вілла Парк” (Бірмінгем)
Головний суддя: Томас Брамалл (Англія)
“Астон Вілла” – “Челсі” 1:3
Голи:
Діабі (90+1) — Ґаллахер (11), Джексон (21), Фернандес (54)

Джерело: ua-football.com

7 thoughts on “І без Мудрика впоралися. Астон Вілла – Челсі 1:3. Відео голів та огляд матчу

1. Класна гра! “Челсі” показали себе з найкращої сторони. Відео голів неймовірне!

2. Вражаюча перемога “Челсі” над “Астон Віллою” з рахунком 3:1 показує великий потенціал команди. Голи Галлахера, Джексона та Фернандеса були неймовірними. Важливо відзначити, що “Челсі” зумів впоратися і без Мудрика. Великий успіх для команди!

3. Отличная игра “Челси”! Победа со счетом 3:1 в матче против “Астон Виллы” – это впечатляет. Поздравляю команду с заслуженной победой!

4. Нудна гра, без емоцій та яскравих моментів. Астон Вілла показала незадовільну гру, а Мудрик виявився непотрібним на полі.

5. Вперше за довгий час, “Челсі” змогла виграти матч без участі Михайла Мудрика. Вітаю команду з заслуженою перемогою! Нехай цей успіх стане поштовхом до нових досягнень. Вперед, “Челсі”!