“Скуадра Адзурра” з вольової перемоги розпочала захист титулу чемпіонів Європи.

Збірна Італії обіграла Албанію в матчі першого туру Євро-2024 у групі В. Поєдинок на стадіоні “Сігнал Ідуна Парк” у Дортмунді завершився з рахунком 2:1.

Албанці шокували чинних чемпіонів Європи, забивши вже на першій хвилині зустрічі. Захисник італійців Федеріко Дімарко невдало кинув аут до власного штрафного майданчика, чим моментально скористався Недім Байрамі, який відправив м’яч у ближній верхній кут.

Байрамі відзначився на 23-й секунді поєдинку. Це найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи. Албанець побив рекорд, встановлений на Євро-2004 росіянином Дмитром Кириченком, який забив на 67-й секунді в матчі проти Греції.

Утім, команда Лучано Спаллетті швидко відповіла на пропущений м’яч. На 11-й хвилині паритет у грі відновив Алессандро Бастоні, замкнувши подачу Лоренцо Пеллегріні.

А ще через п’ять хвилин “Скуадра Адзурра” вже була попереду. Ніколо Барелла завдав точного удару з-за меж штрафного, який у підсумку виявився переможним, адже більше голів команди не забивали.

Огляд матчу Італія – Албанія

В іншому матчі стартового туру квартету В збірна Іспанії розбила Хорватію з рахунком 3:0.

Таким чином, за підсумками першого туру іспанці та італійці очолюють групу, набравши по три очки. Албанці та хорвати залишаються з нулем у графі залікових балів.

У матчах другого туру цього квартету Хорватія позмагається з Албанією (19 червня), а Іспанія зійдеться з Італією (20 червня).

До 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Збірна Швейцарії обіграла Угорщину на старті чемпіонату Європи-2024 (відео)

Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці

Джерело: tsn.ua

5 thoughts on “Збірна Італії пропустила найшвидший гол в історії Євро, але здобула перемогу над Албанією (відео)

1. Ну та шо, ребята, итальянцы просто космос! Да, пропустили, но зато как отыгрались! Мощь просто! Это победа! Албанцы, извините, но вы не соперник для нас. Футбол – это итальянский стиль жизни!

2. Ха, швиденько заробили, але все одно виграли! Так тримати, Італія! 💪⚽️ Нехай кожен гол буде для вас натхненням, а не стресом. #ForzaItalia

3. Капец, це було швидко! Але молодці хлопці, не здалась збірна. Італійці реально вогонь!💪🔥🇮🇹 З Албанією не просто було, але перемогли. Вперед, Італія!

4. Та ну, швидко пропустили, але всеодно забили! Італійці молодці, відігралися і показали хто в домі хазяїн. Албанці бачили з кого брати приклад. Все ж таки футбол – гра непередбачувана.

5. Ха, ну що тут сказати, італійці вміють здивувати! Швидкий гол – це круто, але що вже там, перемога – це найголовніше. Грали жарко, як справжні чемпіони! Чекаємо наступних матчів!