Діогу Кошта став першим голкіпером в історії Євро, який жодного разу не пропустив у серії післяматчевих пенальті.

Євро-2024 проти Словенії. Кошта відбив три з трьох ударів суперника у серії післяматчевих пенальті, що дозволило португальцям продертися до чвертьфіналу.

Цим самим Кошта вписав своє ім’я до історії континентальних першостей. Він став першим воротарем, якому вдалося жодного разу не пропустити у серії післяматчевих пенальті на Євро.

Також Діогу – перший голкіпер в історії чемпіонатів Європи, який зумів відбити три удари в одній серії пенальті.

Зазначимо, що Кошта також зберіг ворота португальської збірної “сухими” в основний і додатковий час – гра завершилася з рахунком 0:0.

За п’ять хвилин до кінця другого екстратайму Діогу здійснив розкішний сейв, коли не дав форварду словенців Беньяміну Шешко реалізувати вихід один на один.

У чвертьфіналі Євро-2024 команда Роберто Мартінеса позмагається зі збірною Франції, яка в 1/8 фіналу вирвала перемогу над Бельгією (1:0).

Матч Португалія – Франція відбудеться у п’ятницю, 5 липня. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

Збірна Іспанії розгромила Грузію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024 (відео)

Англія в мегадраматичному матчі здолала Словаччину та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024 (відео)

Джерело: tsn.ua

0 thoughts on “Воротар збірної Португалії встановив історичний рекорд чемпіонатів Європи з футболу

1. Вау, та це ж круто! Наш воротар просто космос, робить історію прям! Класно, що ми стали свідками такого рекорду. Гордість за нашу збірну просто переповнює!