ВІДЕО. Румунія зрівняла рахунок зі Словаччиною. Марін реалізував пенальті

У німецькому Франкфурті 26 червня о 19:00 проходить матч 3-го туру Євро-2024 між збірними Словаччини та Румунії.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Зустріч відбувається на стадіоні «Дойче Банк Парк». У групі Е словаки та румуни також грають разом з Україною та Бельгією.

На 37-й хвилині рахунок зрівняв Разван Марін. Футболіст румунів, який забивав Україні, реалізував пенальті.

❗️ ВІДЕО. Румунія зрівняла рахунок зі Словаччиною. Марін реалізував пенальті

Джерело: sport.ua

8 thoughts on “ВІДЕО. Румунія зрівняла рахунок зі Словаччиною. Марін реалізував пенальті

1. Та ну нарешті! Марін, молодець, забив пенальті. Хоч і румун, але молодчик! Словаки, тримайтесь, ще покажемо вам футбол!

2. Вау, Марін то просто вогонь! Чувак витягнув матч на останній хвилині. Румуни рвуться до перемоги! Словаки, тримайтесь!

3. Марін молодець! Румунія відірвалась від нуля, показали що вони можуть. Словаки, тримайтесь, еще не все сказано! Болію за румунів, вперед хлопці!

4. Гарно Марін виручив, а то вже думав що програли. Румунія молодці, тримаю кулаки за вас! Пенальті – це завжди стрес, але вам вдалось!

5. Оце так, Марін! Пенальті забив, як справжній профі! Румунія не здається, тримаєм за вас кулачки! Словакам треба підтягуватись.

6. Вау, Марін молодець! Хлопець знає свою роботу, пенальті просто топчик. Словаки, тримайтесь, румуни не шутят! 💪🔥🔥🔥

7. Та ну, Марін молодець! Румунія відірвалася, розігралася. Словаки теперь задумаються. Що за гра, аж серце б’ється!

8. Та ну, Марін, молодець! Румуни прокидаються, слоўаки вже не такі впевнені. Гаряче буде, чекаю на догру! 💪⚽️🔥