Історична подія відбулася на чемпіонаті Європи з футболу

Історична перемога збірної Іспанії на Євро-2024

На чемпіонаті Європи з футболу 2024 року, який проходив в Німеччині, збірна Іспанії зуміла встановити неперевершені стандарти. Вона стала першою командою в історії, яка зуміла виграти шість матчів протягом єдиного турніру. Рекорд був встановлений після того, як “фурія роха” перемогла Францію у півфіналі Євро-2024.

Шлях до фіналу

В результаті аналізу результатів ігор, представленого аналітичним сервісом Opta, іспанці стали першими, хто потрапив у фінал Євро-2024, обігравши французів із двома голами в першому таймі. Цей результат був досягнутий після того, як вони відпустили швидкий гол від форварда ПСЖ Рандаля Коло-Муані.

Історичний рекорд

“Фурія роха” стала першою командою, яка зуміла зіграти шість перемог на одному Євро упродовж 90 або додаткових 30 хвилин гри. Це буде перший фінал для Іспанії з 2012 року, коли вони переграли Італію 4:0 у Києві та стали першими в історії, які змогли захистити своє звання чемпіонів Європи.

“Цей рекорд збірної Іспанії – важливий крок у історії футболу. Він демонструє, що незалежно від всіх перепон, винахідливість та наполегливість завжди дають результати”, – сказав автор цього сайту.

Автор сайту підкреслив, що цей рекорд демонструє більше, ніж просто футбольну статистику. Він символізує характер, витривалість, та невгамовну боротьбу команди до самого завершення. Іспанія показала, що вона готова боротися до самого кінця, не залежно від обставин, що є важливим уроком для всіх любителів спорту.

Історичний рекорд збірної Іспанії на Євро-2024

На чемпіонаті Європи з футболу 2024 року, який відбувається в Німеччині, збірна Іспанії встановила новий рекорд. Вона стала першою командою в історії, яка здобула шість перемог за ігровий час в одному розіграшу турніру. Цей рекорд був зафіксований після того, як “фурія роха” обіграла Францію у півфіналі Євро-2024.

За даними аналітичного сервісу Opta, іспанці стали першими фіналістами Євро-2024, обігравши французів двома голами в першому таймі. Це сталося після того, як вони пропустили швидкий гол від форварда ПСЖ Рандаля Коло-Муані.

На груповому етапі Іспанія перемогла Хорватію (3:0), Італію (1:0) та Албанію (1:0). У матчі 1/8 фіналу команда під керівництвом тренера Луїса де ла Фуенте обіграла Грузію (4:1), а в наступному етапі в овертаймі вибили з турніру господарів німців (2:1).

Таким чином, “фурія роха” стала першою командою, якій вдалося здобути шість перемог на одному Євро за 90 або додаткові 30 хвилин. Це буде перший фінал для Іспанії з 2012 року, коли вони розбили Італію 4:0 у Києві та стали першими в історії, хто захистив звання чемпіонів Європи.

Цитата автора сайту

“Цей рекорд збірної Іспанії – важливий момент в історії футболу. Це показує, що незважаючи на всі труднощі, зусилля та праця завжди приносять плоди”, – зазначив автор сайту.

Висновок автора сайту

Автор сайту підкреслив, що цей рекорд – це не просто статистика. Це символ волі до перемоги, наполегливості та витривалості команди. Іспанія продемонструвала, що вона готова боротися до кінця, незалежно від обставин, і це є важливим уроком для всіх любителів спорту.

Джерело: obozrevatel.com