Іспанія – Хорватія – 3:0 – відео голів та огляд матчу  – Футбол 24
1 хвилина читання

Іспанія – Хорватія – 3:0 – відео голів та огляд матчу – Футбол 24

У так званій “групі смерті” стартував перший матч. Іспанія зуміла забити лише на 29 хвилині. Альваро Мората оформив свій сьомий гол за збірну на чемпіонатах Європи. Цей м’яч зробив іспанця найкращим бомбардиром національної команди на Євро.

Іспанія розбила Хорватію на Євро-2024: тотальний провал Модріча, шикарний рекордсмен з Барселони

До перерви ще двічі іспанці засмутили хорватів. Спочатку Фабіан Руїс записав у свій актив гол, а потім Ламін Ямал асистував на Карвахаля. Варто зауважити, що захисник Реала став найстаршим гравцем, який забивав за Іспанію, а вінгер Барселони наймолодшим футболістом, що віддав асист.

Прекрасний шанс відіграти хоча б один гол у Хорватії виник на 80 хвилині. Арбітр матчу призначив пенальті у ворота “Фуріїї Рохи”. Петковіч з 11 метрової позначки не зміг переграти Сімона. М’яч вже ж побував у воротах, але арбітр побачив офсайд. У підсумку Іспанія виграла з рахунком 3:0.

Джерело: football24.ua

10 thoughts on “Іспанія – Хорватія – 3:0 – відео голів та огляд матчу – Футбол 24

1. Ого, Іспанія просто рознесла Хорватію! Не очікував такого, чесно кажучи. Вони просто вогонь! Хорватам треба докласти більше зусиль.

2. Вау, Іспанія просто рознесла Хорватію! 3:0, це ж круть. Грали просто огонь! Чекаю на відео голів, маю подивитись це шоу ще раз. Футбол – це життя, чуваки!

3. Вау, Іспанці просто рознесли Хорватію! Дивлюсь відео голів і не вірю своїм очам, це був просто мастер-клас від команди. Вони заслужили цю перемогу, без перебільшення. Хорватам треба ще попрацювати над захистом.

4. Вау, Іспанці просто рознесли Хорватію! Це було неймовірно, грали на всі 200%! З такою грою вони точно мають всі шанси на перемогу в турнірі. Хорватам треба багато працювати над своєю обороною.

5. Вау, Іспанія просто рознесла Хорватію! 3:0, це ж не шутка. Грали просто вогонь, молодцы! Хорватам явно не хватило мастерства.

6. Іспанці розірвали! Хорватам треба більше тренуватись, бо так не піде. Взагалі, головне – гра, а не результат. Але все одно, вітаю Іспанію з перемогою!

7. Вау, Іспанія просто рознесла Хорватію! Краса, як грали! Наступний матч чекаю не менш впечатляючим. Футбол – це життя, братан!

8. Іспанці просто рознесли Хорватію! Неймовірна гра, особливо другий тайм. Ребята, так тримати! Бачу вас у фіналі Євро! Футбол – це краса!💪🔥🔥🔥

9. Та ну, ваще круто! Іспанія просто рознесла Хорватію, не дали ні шансу. Голи просто бомба, особливо третій – шедевр! Футбол у них в крові, братан!

10. Ну вот, Іспания как всегда в своем репертуаре. Разнесли Хорватов, не дали шансов. Футбол у них – огонь, прям атас! Хорваты, конечно, молодцы, старались, но не вышло. Ждем следущего матча!