Австрія та Нідерланди зіграли у напруженому матчі 3-го туру Євро-2024

Сенсаційна перемога Австрії над Нідерландами у матчі Євро-2024

Збірна Австрії в рамках 3 туру Євро-2024 здобула перемогу над Нідерландами, вигравши групу D. Яскравий матч завершився з рахунком 3:2. Паралельно з цим поєдинком матч між Францією та Польщею завершився внічию, що сприяло перемоці Австрії в групі.

Хід матчу

Матч розпочався з автоголу нідерландського гравця Доньєлла Малена на 6-й хвилині гри. Та вже на закінчення першого тайму видав пряму передачу на Мемфіса Депаю, який, на жаль, промахнувся. В другому таймі Депай відновив паритет, але нічийний рахунок не довго втримався. Марсель Забітцер ще раз відправив м’яч у ворота нідерландців, підтвердивши перемогу збірної Австрії.

Результати матчу

На тлі активних атак і високого темпу гри, завершилась зустріч між Нідерландами та Австрією рахунком 2:3. Гравці обох команд показали високий рівень підготовки, але перемогу здобула збірна Австрії.

Висновок

Австрія завдяки цій перемозі набрала 6 очок і посіла перше місце у групі D. Проте, з хтою командою вони зустрінуться в плей-оф вже скоро стане відомо. Франція в 1/8 фіналу зіграє з другим місцем групи E, а нідерландці дізнаються свого суперника пізніше.

“Цей матч був справжньою перлиною Євро-2024. Австрія показала високий клас гри і заслужено перемогла. Це було справжнє свято футболу.”

Посилання скопійовано

Сенсаційна перемога Австрії над Нідерландами

Збірна Австрії здобула перемогу над Нідерландами у матчі 3 туру Євро-2024, вигравши групу D.

Матч завершився з рахунком 3:2. Паралельний поєдинок між Францією та Польщею завершився внічию, що дозволило Австрії фінішувати на першому місці.

Хід матчу

Австрійці відкрили рахунок на 6-й хвилині завдяки автоголу Доньєлла Малена. Він намагався перехопити простріл з флангу, але відправив м’яч у ближній кут своїх воріт.

Нідерланди активізувалися після пропущеного голу, а Мален був дуже близьким до того, щоб з антигероя перетворитися на героя. Наприкінці тайму він накрутив захисника, подав прямо на голову Мемфісу Депаю, але той змарнував чудову нагоду, не влучивши у ворота з кількох метрів.

Втім, свято на помаранчевих секторах “Олімпіаштадіон” недовго тривало — невдовзі австрійці знову вийшли вперед завдяки ефектному голу Романо Шміда. Через 15 хвилин Мемфіс Депай відновив паритет, але нічийний рахунок знову протримався недовго — Марсель Забітцер потужним ударом розстріляв ближній кут воріт Барта Вербрюггена.

Чемпіонат Європи-2024, Німеччина
Група D, 3 тур, 24 червня

Нідерланди — Австрія 2:3 (0:1)

Голи: 0:1 — Мален (автогол) 6, 1:1 — Гакпо 47, 1:2 — Шмід 59, 2:2 — Депай 75, 2:3 — Забітцер 80

Нідерланди: Вербрюгген, Аке, ван Дейк, де Врей, Геертруйда, Рейндерс, Верман, Схаутен, Гакпо, Мален, Депай.

Австрія: Пентц, Прасс, Лінхарт, Вобер, Пош, Грілліч, Зайвальд, Шмід, Забітцер, Віммер, Арнаутович.

Висновок

Завдяки цій перемозі Австрія набрала 6 очок та посіла перше у групі D. У плей-оф команда Рангніка зіграє проти команди, яка фінішує другою у квартеті F. На цю позицію претендують Туреччина (3 очки), Чехія (1) та Грузія (1).

Франція на стадії 1/8 фіналу зустрінеться з другим місцем групи E, на якому можуть фінішувати всі команди квартету, зокрема й України. Нідерланди дізнаються свого суперника пізніше.

Цитата автора сайту

Джерело: champion.com.ua

6 thoughts on “Австрія та Нідерланди зіграли у напруженому матчі 3-го туру Євро-2024

1. Ого, якісь матч був! Австрійці молодці, але нідерландці теж не підкачали. Це євро просто піджиг! Футбол це круть, ваще!

2. Та ну, це був жестький матч! Нідерландці відігрались як справжній леви, а австрійці не відступали! Це була просто бомба! Чекаю наступних ігор!

3. Ой, які моменти були! Нідерландці вогонь, але австрійці не підкачали. Шкода, що не всі моменти реалізували. Чекаєм наступні матчі!

4. Та ну, шедевр прям! Нідерландці билися як леви, а австрійці не відставали. Футбол – це краса, а не те шо в нас… Жаль, шо не побачим такого в Україні поки шо…

5. Австрійці ніби б іграли, але не виходило. Нідерландці просто космос, особливо в захисті. Так тримати!

6. Да ну, бачив кращі матчі… Але грали норм, не скажу. Євро-2024 все ж таки, треба показувать клас. Нідерланди молодцы, хоть і не виграли…