Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів про можливі сценарії наступного сезону УПЛ, а також назвав дату зборів представників клубів.

“У нас запланована очна зустріч на 27 травня, на яку запрошені усі клуби УПЛ та клуби, які претендують на підвищення у класі, а також керівництво УАФ та ПФЛ. На цих зборах ми обговоримо всі можливі варіанти подальшого розвитку подій. Щодо чемпіонату U-19, то більшість клубів підтримала пропозицію ФК “Рух”, щоб провести матчі у Польщі. Пропозицію львівського клубу підтримали “Інгулець” та “Колос”.

Стосовно УПЛ, обговорюватимуться кілька варіантів, і це не обов’язково буде Туреччина. Але хочу зазначити, що всі клуби хочуть грати в першу чергу в Україні, і варіант за кордоном буде розглядатися лише тоді, якщо ми не зможемо провести чемпіонат вдома.

Варіант чемпіонату у лютому-травні на заході України не можна скидати з рахунків. Ми вже мали випадки, коли проводився скорочений чемпіонат. У цій ситуації тішить те, що всі клуби налаштовані грати та розуміють, що чемпіонат має стартувати. Залишилося знайти варіант, який задовольнить усі сторони.

Відповідно до регламенту два клуби Першої ліги безпосередньо виходять до УПЛ, а 3-4 місця мають грати перехідні матчі з 13 та 14 місцями Прем’єр-ліги. Ці моменти ми також обговоримо на зборах 27 травня”, – заявив Дикий.

Читайте такожУПЛ взяла участь у Генеральній Асамблеї Асоціації Європейських Ліг

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *