Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Вітренко заявив, що досягти цієї мети Україна зможе завдяки трьом факторам: нарощування видобутку газу, збільшення виробництва Україною біогазу та підвищення енергоефективності.

Зокрема, за словами очільника «Нафтогазу», Україна як найбільша за територією країна в Європі має величезний потенціал для виробництва біогазу. Цей газ утворюється при мікробіологічному розкладанні метановим бродінням біомаси чи біовідходів твердих і рідких органічних відходів: на звалищах, болотах, каналізації, вигрібних ямах тощо.

«Земля [в Україні] значно дешевша, ніж у Західній Європі, тож у нас є великі можливості для побудови сонячних, вітрових електростанцій та виробництва біомаси. В нас розвинутий сільськогосподарський сектор, що також важливо для виробництва біогазу», ㅡ сказав Вітренко.

Він також наголосив на важливості підвищення енергоефективності для досягнення Україною енергетичної незалежності.

«Україна вдвічі менш енергоефективна, ніж середньостатистична країна Східної Європи. Можна було б сказати, що це добре для газової галузі — українці споживають багато природного газу. Проте для досягнення енергетичної незалежності Україна має працювати над зменшенням неефективних витрат енергії. Найдешевша та найнадійніша енергія ㅡ це та, яку ви не витратили даремно», ㅡ сказав він.

Source: news.google.com

Від 10ukr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *