Про це повідомляє “Обозреватель”.

Сафіуллін також заступився за Магучіх, яка потрапляла в скандали через фото з росіянкою Марією Ласіцкене.

“Ярослава займається своєю улюбленою справою, досягла великого успіху і не радіти цьому неможливо. Результати цього року у неї просто блискучі. А хтось із тих, що говорять на її адресу неприємне, можуть цим похвалитися? А те, що сталося… Ну, так прийнято в спорті після змагань фотографуватися разом, ставати на один щабель п’єдесталу під час церемонії нагородження – так вони віддають данину поваги чесній спортивній боротьбі. Тим більше Росія була покарана і не була представлена на Олімпіаді, не було там прапора РФ”, – сказав керівник ФЛАУ Рафіль Сафіуллін.

Сафіуллін також розповів, що у Магучіх було чимало пропозицій про зміну громадянства.

“Звинувачувати Ярославу у відсутності патріотизму? Мені її тренер Тетяна Володимирівна розповідала, що з 2017 року яких тільки пропозицій з приводу зміни громадянства не надходило – і з США, і від поляків, і хто тільки не запрошував. Але вона тут, в Україні. Ось це патріотизм. Це приклад для наслідування”, – закінчив думку очільник ФЛАУ.

Під час Олімпіади у Токіо спільне фото переможниці змагань у стрибках у висоту Марії Ласіцкене та бронзової медалістки Ярослави Магучіх спровокував скандал в Україні. Легкоатлетки знову знялися разом у вересні після фіналу “Діамантової ліги”. 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Source: news.google.com

Від 10ukr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *