Мессі зневажив Почеттіно на очах Парк де Пренс – перший конфлікт Лео в ПСЖ — Футбол 24 – Футбол 24

2 : 1
1 Ліон

21:45 19:09:2021

завершено

Шестиразовий володар “Золотого м’яча” негативно відреагував на свою заміну на 76-й хвилині матчу з Ліоном (2:1).

ПСЖ завдяки сумнівному пенальті дотиснув Ліон та закріпив лідерство в Лізі 1

Мессі усім своїм виглядом показав невдоволення тренерським рішенням. Коли ж Почеттіно біля лінії поля подав Лео руку, то той відмовився її потиснути. Натомість Мессі щось сказав тренеру та розсерджений сів на лаву запасних.

До слова, без аргентинського нападника ПСЖ зумів вирвати перемогу в Ліона. На 90+2-й хвилині переможний м’яч забив Мауро Ікарді.

Із африканських нетрів до основи збірної Франції: Жан-П’єр Адамс підкорив метрополію і став заручником “сну” на 40 років

Source: news.google.com