Переможець Ліги чемпіонів у складі Челсі продовжить кар’єру в Чемпіоншипі — Футбол 24 – Футбол 24

Борнмут, який представляє другий за рангом англійський дивізіон, оголосив про підписання однорічного контракту з Гарі Кехіллом. Останнім клубом оборонця був Крістал Пелас.

Арсенал остаточно викупив Едегора у Реала

“Вишні” у минулому сезоні не змогли оформити повернення в АПЛ, поступившись у півфіналі плей-офф. Тепер команда підсилюється, щоб виконати це завдання з другої спроби. 35-річний Гарі Кехілл став найгучнішим трансфером Борнмута в це міжсезоння.

Додамо, що Кехілл став справжньою зіркою АПЛ, виступаючи за Челсі. Центрбек тричі потрапляв у команду сезону. За 7 років у Лондоні англієць виграв разом з клубом дві АПЛ, Лігу чемпіонів, дві Ліги Європи, два Кубки Англії та один Кубок ліги.

Повернення безкомпромісної Англії, життя Барселони після Мессі, норвезький Хижак знову на полюванні – огляд вікенду

Source: news.google.com