В США представили умное авто, которым управлял парализованный гонщик

Фото: Кадр з відео

Сен Шмідт 20 років тому отримав параліч після ДТП

Управління транспортом можливо за допомогою спеціальних окулярів і шолома. Повороти здійснюються обертом голови, а розгін – диханням.

У США створили спеціальний Гоночний автомобіль для управління паралізованим гонщиком. Машііна управляється окулярами і шоломом. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Американський автогонщик Сен Шмідт 20 років тому потрапив у страшну аварію і став паралізованим. У зв’язку з серйозним пошкодженням хребта він був змушений кинути змагання. Але завжди мріяв повернутися у великий спорт.

Тепер для нього створили спеціальну машину, яка не вимагає фізичних зусиль в управлінні. Водити автомобілем можна за допомогою дихання і поворотів голови.

За цими змінами людського організму стежать інфрачервоний камери, які передають сигнал у високотехнологічний шолом і спеціальні окуляри. Таким чином авто розганяється і пересувається в потрібному напрямку.

Нагадаємо, раніше у США автомобіль Terrafugia Transition, який розганяється до 160 км/год на висоті 3 тисячі метрів, отримав сертифікат льотної придатності Special Light-Sport Aircraft від FAA.

Літаюча машина-трансформер AirCar пролетілася між містами

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Source: korrespondent.net

Від 10ukr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *