​Нацбанк покинул директор еще одного департамента

Фото: Прес-центр НБУ

У Нацбанку триває хвиля звільнень

Виконання обов’язків директора Департаменту виїзних перевірок покладено на Андрія козака, зазначили в НБУ.

З Національного банку за угодою сторін звільнився директор департаменту виїзних перевірок Денис Новіков. Про це повідомляється на сайті регулятор.

Зазначено, що наразі виконання обов’язків директора Департаменту виїзних перевірок покладено на заступника директора Департаменту-начальника першого управління перевірок банків та фінансових груп Андрія козака.

“В даний час департамент виїзних перевірок реорганізований в департамент інспектування. Така зміна в структурі Нацбанку покликана підвищити ефективність виконання функцій з планування, організації та здійснення ефективного нагляду у формі інспекційних перевірок банків і небанківських фінансових установ, а також для вдосконалення структури Центробанку”, – йдеться в повідомленні.

Денис Новіков у 1996-2001 роках і з 2014 до 2018 року працював у підрозділах пруденційного нагляду НБУ. З лютого 2018 очолював департамент виїзних перевірок банків, з січня 2020 – департамент виїзних перевірок.

Нагадаємо, що Новіков став вже четвертим керівником департаменту, який пішов з Нацбанку останнім часом. Кілька тижнів тому майже одночасно звільнилися директор Департаменту ліцензування Олександр Бевз, директор департаменту фінансової стабільності Віталій Ваврищук, а також директор департаменту супроводу кредитів Олег Новаковський.

У Нацбанку відреагували на звільнення співробітників

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Source: korrespondent.net

Від 10ukr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *