Шахтар здобув розгромну перемогу в дебютному матчі Де Дзербі

“Гірники” ще в першому таймі вирішили всі питання.

Донецький Шахтар на зборах в Австрії розгромив місцевий Санкт-Йоганном з рахунком 5:0.

Вже в першому таймі у ворота гостей залетіло чотири м’ячі. Тітці відкрив рахунок вже на другій хвилині після прострілу Корнієнка з флангу. На сьомій хвилині гри Мудрик після пасу Патріка в штрафну перекинув воротаря і подвоїв перевагу Українського клубу.

На 10 хвилині дебютний гол за нову команду забив Лассіна Траоре. Форвард скористався відмінною передачею від Педріньо. Рахунок 4: 0 став після того, як Траоре віддав гольовий пас на Корнієнка.

У другому таймі Шахтар був скромнішим з суперником. На 71 хвилині Дентіньо зробив рахунок зовсім розгромним після гольової передачі від Сіпріано.

Наступний матч донеччани зіграють проти польського Ракува. Гра відбудеться 4 липня о 18:00.

Шахтар – Сенкт-Йоханн 5:0

Ш: Тітці, 2, Мудрик, 7, Траоре, 10, Корнієнко, 24, Дентіньо, 71

Шахтар (1 тайм): Пузанков-Корнієнко, Марлон, Вітао, Додо – Патрік, Майкон – Мудрик, Педріньо, Тете – Траоре.

Шахтар (2 тайм): Гриценко-Сіпріано, Хочолава, Мампассі, Конопля – Бондаренко, Маркос Антоніо – Соломон, Танковський, Очеретько – Дентіньо.

Source: korrespondent.net