Довбик забив найпізніший переможний гол на Євро

Українець побив рекорд Мішеля Платіні.

Збірна України в овертаймі дотиснула Швецію і виграла з рахунком 2:1 в рамках1/8 фіналу Євро-2020.

Переможний гол у цій зустрічі забив Артем Довбик, що вийшов на заміну, який відправив м’яч у ворота шведів на 120 хвилині 37 секунді. Цей гол став найпізнішим переможним взяттям воріт на ЧЄ.

Українець побив рекорд іменитого французького екс-футболіста Мішеля Платіні, який він встановив на Євро – 1984-118 хвилина 53 секунди.

Також варто відзначити, що в історії чемпіонатів Європи лише один гравець забивав пізніше, ніж Довбик – в матчі 1/4 фіналу Євро-2008 гравець збірної Туреччини Семих Шентюрк забив у ворота Хорватії на 121 хвилина 01 секунді.

Завдяки цьому удару переможець зустрічі визначався в серії пенальті, де турки виявилися сильнішими (3: 1).

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Швеція-Україна.

Source: korrespondent.net