Проект «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом» створено з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам'ятків архітектури, природного надбання України. Вибір десятки найкращих пам'яток нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування.  

     На сьогоднішній день дуже багато пам'яток перебувають в жалюгідному стані, украй необхідно підтримувати їх стан в належному вигляді для збереження цих пам`яток на землі. Тому що кожен пам'ятник архітектури та природи несе в собі частинку багатої історії нашої держави. І важливо, щоб ми не лише милувалися надбаннями культури та архітектури, але й з гордістю могли показувати їх гостям України.  Могутню державу робить її багата історія. Збережемо історію України для наших нащадків, щоб вони могли мати можливість пишатися своєю державою.

 

 

 I ЕТАП  

   Перший етап голосування проекту «Найкращі пам’ятки України - обрані Народом» стартував з 15.10.2013 року. Голосування проводитися на обласному рівні. За результатами онлайн-голосування чотири пам’ятки з кожної областіякі набрали найбільшу кількість голосів, будуть відібранні  для  участі в загальноукраїнському голосуванні на другому етапі проекту.

 

Голосуючий має можливість голосувати за улюблені пам’ятки з однієї IPадреси не більше одного разу на добу.

   

Попереджаємо, при виявленні   накрутки голосів за допомогою програми, сайтів  накрутки голосів чи іншими методами, усі голоси будуть анульовані.

 

                                                                   Адміністрація сайту

                                                                  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.