Новини

Про кінець I етапу голосування.

  На адресу сайта 10ukraine.com.ua, надходить багато листів з питанням - коли кінець першого етапу голосування та початок другого етапу?

   Шановні голосуючі, мета проекту та бажання засновників проекту — показати як можна більше пам’яток України.

Детальніше...

ПРОГОЛОСУЙ ЗА СВОЄ МІСТО!

ПРОГОЛОСУЙ  ЗА  СВОЄ МІСТО! Під таким девізом пройшло свято у м. Кам’янець-Подільську , де біля ялинок на дитячих  майданчиках міста у новорічні дні лунав дитячий сміх, звучала музика. На підтримку Старої фортеці та Вірменського колодязю, які увійшли до Всеукраїнського проекту 10 Україна - "Найкращі пам'ятки України - обрані народом".

Джерело: http://k-pvisnyk.in.ua

Про участь у проекті

   Усіх бажаючих  прийняти участь у проекті  - обрання Найкращої пам’ятки України, просимо надсилати на електрону адресу сайта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , фотографії ( у кількості від 5 штук), та опис пам’ятки, що Вам найбільш подобається у Вашему місті чи області.

Детальніше...

Увага

    16.01.2014 було виявлено накручуваня голосів за останні 2-3 дні. При детальному аналізі були виявлені порушення і за інший період. У зв`язку з цим, було розроблено і введено в експлуатацію спеціальне програмне забезпечення, яке знаходить та видаляє накручені голоси. Тому, за короткий проміжок часу можливі незначні перепади голосів деяких пам`яток, які намагаються накрутити.

Дякуемо за розуміння та підтримку.

Накрутка голосів

Сьогодні, при перевірці сайту, була виявлена накрутка голосів, усі ці голоси були анульовані. Просимо голосуючих бути щирими та чесними у голосуванні.

Адміністрація сайту.

16.01.2014

Мезинський парк

  Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, підтримав у голосуванні Мезинський національний природний парк, в проекті 10 Україна  «Найкращі пам’ятки України - обрані Народом».

Джерело: http://eco23.gov.ua/ru/news/783