“Я п’ять років у Севастополі, за цей час ми були третіми у чемпіонаті, двічі – другими, два рази – першими. Брали Суперкубок, Кубок. І що, ми виходимо кудись? За що ми б’ємось? А якщо немає спортивного інтересу, то й уболівальники перестають ходити. Коли все починалося, на Севастополь збиралося по півтори тисячі людей. Наразі у нас максимум 500 збирається, це ще добре. На інші клуби взагалі по троє людей ходять.

Ну, і що ми розвиваємо? Зрозумійте, у нас люблять футбол, але люди хочуть бачити розвиток, а його немає. На кого дивитись? Уболівальник хоче бачити всю географію футболу Росії. Причому ми ж не претендуємо на найвищу лігу, нехай нас хоча б у другу візьмуть. Але у відповідь просто тиша.

Так звана “ДНР” вчергове намагається вкрасти історію Шахтаря – цинічна заява ватажка бойовиків

Зрозуміло, з яких причин нас прибрали 2015-го, але що гальмує ситуацію на сьогоднішній день? Хтось вірить, що завтра бан від УЄФА скінчиться? Що вони скажуть: “Ой, Росія, все чудово, молодці”? Вважаю, ми правильно живемо, але треба розуміти, хто керує УЄФА та ФІФА. Це проамериканські, проєвропейські організації. Це всі розуміють. Просто тішать себе надією: “Нас не виключили, а призупинили членство”.

Це незрозуміло людям, які мешкають тут. Не лише тим, хто грає у футбол, а загалом усім. З нами спалюють мости просто нахабно, а ми ще щоки підставляємо. Ну заради бога. Від мене це не залежить – я просто говорю свої думки та думки тих людей, які живуть у Севастополі”, – скиглив Чалий у коментарі МатчТВ.

Росія напала на Україну: Шахтар і Динамо обирають міста під ЛЧ, новий клуб Вернидуба, революційний формат УПЛ (LIVE)

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *