МИД Беларуси: Граница для украинцев не закрыта

Фото: Держприкордонслужба України

Звичайні громадяни можуть спокійно відвідувати Білорусь

У Мінську роз’яснили своє рішення про закриття кордону з Україною – воно стосується тільки боротьби зі злочинністю.

Білоруський кордон не закритий для українських туристів, звичайних громадян і бізнесу. Про це заявив глава МЗС країни Володимир Макей в інтерв’ю телеканалу RT у понеділок, 12 липня.

“Для туристів, для звичайних громадян кордони відкриті. Те, що було сказано, що ми закриваємо кордони, означає, що з урахуванням тих подій, які мали місце останні дні, а тут від фактів нікуди не піти, я маю на увазі те, що було показано по телебаченню останнім часом, зі зброєю, з організацією терористичних актів, анархістами і так далі, все це змушує нас більш пильно дивитися на охорону наших кордонів”, – сказав він.

Макей підкреслив, що закриття кордону “не означає, що існують якісь перешкоди для бізнесу, для туризму або для переміщення звичайних громадян”.

“Але те, що стосується протидії організованій злочинності, спроб організувати тут терористичні акти, – тут ми будемо вживати найжорсткіших заходів”, – заявив він.

Нагадаємо, 2 липня Олександр Лукашенко оголосив, що прикордонні війська Республіки повністю перекрили держкордон з Україною через те, що нібито “величезна кількість зброї надходить з України В Білорусь”.

Українські прикордонники та МЗС повідомляють, що кордон не закривався.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Source: korrespondent.net

Від 10ukr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *