Стали відомі деякі подробиці травми ірландського бійця.

Президент UFC Дана Уайт на прес-конференція після турніру UFC 264 розповів про травму, яку отримав Конор Макгрегор у головному поєдинку вечора проти Дастіна Пор’є.

Нагадаємо, Макгрегор підвернув ногу і зламав її в кінці першого раунду бою, у зв’язку з чим Пор’є присудили перемогу технічним нокаутом.

“Мені здалося, що це була кісточка, але ж не лікар, я не можу сказати точно. Йому зроблять рентген, і ми точно дізнаємося, що з ним”, – почав Уайт.

Однак відразу після цих слів головний комерційний директор UFC Хантер Кемпбелл повідомив президенту промоушена оновлену інформацію про стан ірландця, яку Уайт відразу ж розповів журналістам.

“Перелом великогомілкової кістки, гомілка”, – повідомив функціонер.

Конора Макгрегора уносят на носилках

Конора Макгрегора забирають на ношах / Джерело: Getty Images

Цікаво, що цю інформацію досить швидко підтвердивши MMA Junkie, і Уайт з гумором на це відреагував:”Я не знаю, як вони, чорт візьми, так швидко це зрозуміли”.

Також президент промоушена розповів, що ірландцеві чекає операція.

“Макгрегору варто завершити кар’єру? Послухайте, завтра йому зроблять операцію, і ми поки не знаємо, як довго він буде відсутній, скільки йому потрібно буде часу на реабілітацію і відновлення”, – зазначив Уайт.

Більш того, Дана Уайт анонсував четвертий бій Макгрегора і Пор’є, який може відбутися після повного одужання ірландця.

Source: korrespondent.net

Від 10ukr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *