Навесні-влітку в Україну приїде багато автомобільних новинок. Компанія Hyundai анонсувала дві абсолютно нових моделі-це компактний міський кросовер Venue і семимісний флагманський позашляховик Palisade.

Французький виробник DS Automobiles почне продавати в Україні перший plug-in гібрид DS 7 Crossback E-TENSE 4×4, який підкорює не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і потужністю силового агрегату, яка досягає 300 к. с.

Дилери Audi вже приймають попередні замовлення на оновлений кросовер Q5, Volkswagen ось-ось привезе новий паркетник T-Cross, а в другому кварталі в Україні стартують продажі Volkswagen Golf наступного, восьмого покоління.

Разом з автоновинками з’явиться ще більше програм кредитування від банків на покупку авто. З одного боку, це зручно, так як потенційний автовласник може підібрати оптимальний кредит, виходячи зі своїх запитів і платоспроможності. З іншого, вибір кредиту стає все складніше, так як багато банків пропонують кілька різних програм, тому вникнути в їх умови і зрозуміти, в чому різниця – непросте завдання.

Втім, є банки, які навпаки намагаються максимально спростити свої кредитні продукти, щоб позичальник міг швидко розібратися, на яких умовах він отримає кредит і скільки він буде щомісяця платити банку.

Наприклад, ПриватБанк до нового сезону запускає нову програму “Авто в кредит”, яка поширюється на всі марки автомобілів. Це її велика перевага, так як деякі банки співпрацюють тільки з конкретними автомобільними брендами. І далеко не завжди можна отримати кредит на бажану модель авто на привабливих умовах.

Максимальний термін, на який ПриватБанк видає кредит на авто – сім років. Мінімальний авансовий внесок становить 20%. Тобто, наприклад, якщо вартість автомобіля-500 тис. грн., позичальник повинен відразу ж внести всього лише 100 тис.грн.

Ще одна важлива відмінність програми Приватбанку від інших існуючих на ринку-це низькі процентні ставки. Їх рівень залежить від початкового внеску і терміну кредитування. Проте, максимальна ставка не перевищує 8,9% річних. Більш того, якщо позичальник відразу ж вносить половину і більше вартості авто, ставка на перший рік кредитування складе 0,01% річних.

 

А тепер давайте порахуємо, у скільки ж все-таки обійдеться клієнту кредит на авто в ПриватБанку. Наприклад, автовласник купує Volkswagen Tiguan 2021 року випуску з авансом 50%. При терміні кредиту в 5 років щомісячний платіж складе близько 10,8 тис.грн. Якщо взяти в кредит кросовер Renault Sandero StepWay з авансом в 30% і теж на 5 років, платіж буде десь в межах 6,2 тис.грн. в місяць.

У чому ще додаткові переваги оформлення автокредиту в ПриватБанку? По-перше, попереднє рішення по кредиту клієнт може отримати за 2 хвилини у відділенні банку або на сайті, звернувшись в службу підтримки. По-друге, вся інформація по кредиту, – залишок заборгованості, виписки, – доступна в особистому кабінеті Приват24. По-третє, погашати кредит можна будь-яким зручним способом. Через каси у відділеннях банку, через Приват24 або термінали самообслуговування.

А ще важливо пам’ятати, що при покупці в кредит автомобіль відразу ж стає майном його власника, і він має право розпоряджатися ним свій розсуд. Важливо тільки не забувати вчасно вносити платежі по кредиту.

Ознайомитися з умовами детальніше, розрахувати щомісячний платіж і реальну ставку по кредиту можна на сайті ПриватБанку

 


 

 

Їдемо на своїх. Чому вигідно оформляти кредит на авто в ПриватБанку.

Навесні-влітку в Україну приїде багато автомобільних новинок. Компанія Hyundai анонсувала дві абсолютно нові моделі – це компактний міський кросовер Venue і семіместний флагманський позашляховик Palisade.

Французький виробник DS Automobiles почне продавати в Україні перший plug-in гібрид DS 7 Crossback E-TENSE 4×4, який підкорює не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і потужністю силового агрегату, яка досягає 300 к. с.

Дилери Audi вже приймають попередні замовлення на оновлений кросовер Q5, Volkswagen вісь-вісь привезе новий паркетник T-Cross, а в іншому кварталі в Україні стартують продажі Volkswagen Golf наступного, восьмого покоління.

Разом з автоновинками з’явитися ще більше програм кредитування від банків на покупку авто. З одного боку, це зручно, так як потенційний автовласник може підібрати оптимальний кредит, виходячи зі своїх запитів і платоспроможності. З іншого, вибір кредиту стає все складніше, тому що багато банків пропонують кілька різних програм, тому вникнути в їх умови і зрозуміти, в чому різниця – непросте завдання.

Втім, є банки, які навпаки намагаються максимально спростити свої кредитні продукти, щоб позичальник міг швидко розібратися, на яких умовах він отримає кредит і скільки він буде щомісяця платити банку.

Наприклад, ПриватБанк до нового сезону запускає нову програму «Авто в кредит», яка поширюється на всі марки автомобілів. Це її велика перевага, тому що деякі банки співпрацюють лише з конкретними автомобільними брендами. І далеко не завжди можна отримати кредит на бажану модель авто на привабливих умовах.

Максимальний термін, на який ПриватБанк видає кредит на авто-сім років. Мінімальний авансовий внесок становить 20%. Тобто, наприклад, якщо вартість автомобіля – 500 тис. грн., позичальник повинен відразу ж внести всього лише 100 тис. грн.

Ще одна важлива зміна програми ПриватБанку від інших існуючих на ринку – це низькі процентні ставки. Їх рівень залежить від початкового внеску і терміну кредитування. Проте, максимальна ставка не перевищує 8,9% річних. Більше того, якщо позичальник відразу ж вносити половину чи більше від вартості авто, ставка на перший рік кредитування складі 0,01% річних.

А тепер давайте порахуємо, у скільки ж все-таки обійдеться клієнтові кредит на авто в ПриватБанку. Наприклад, автовласник купує Volkswagen Tiguan 2021 року випуску з авансом 50%. При терміні кредиту в 5 років щомісячний платіж близько 10,8 тис. грн. Якщо взяти в кредит кросовер Renault Sandero StepWay з авансом в 30% і теж на 5 років, платіж буде десь в межах 6,2 тис. грн. на місяць.

У чому ще додаткові переваги оформлення автокредиту в ПриватБанку? По-перше, попереднє рішення по кредиту клієнт може відримати за 2 хвилини в відокремлені банку або на сайті, звернувшись в службу підтримки. По-друге, вся інформація по кредиту, – залишок заборгованості, виписки, – доступна в особистому кабінеті Приват24. По-третє, погашати кредит можна будь-яким зручним способом. Через каси у відділеннях банку, через Приват24 або термінали самообслуговування.

А ще важливо пам’ятати, що при покупці в кредит автомобіль відразу ж стає майном його власника, і він має право розпоряджатися ним на свій розсуд. Важливо тільки не забувати вчасно вносити платежі по кредиту.

Ознайомитися з умовами детальніше, розрахувати щомісячний платіж і реальну ставку за кредитом можна на сайті ПриватБанку в розділі Авто в кредит

korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *